Wycena usługi dźwigowej: 601 359 655

Zajmujesz się budownictwem we Wrocławiu lub w regionie Dolnego Śląska? Planujesz duży i czasochłonny załadunek ciężkich towarów? Chcesz wykonać montaż dużych, metalowych konstrukcji? Usługi dźwigowe Stalton pomogą ci w realizacji planowanych zadań.

O firmie

Firma Stalton z powodzeniem działa na rynku od 2002 roku. Jej właścicielem jest Czesław Gracz, doświadczony operator dźwigu, który od ponad 30 lat pracuje w zawodzie. Wiedza i doświadczenie, zdobywane przez wiele lat funkcjonowania w branży, pozwala firmie na świadczenie kompleksowych usług z zakresu robót budowlanych, montażu na wysokości czy montażu maszyn i konstrukcji dźwigiem. Czesław Gracz swoim Klientom służy także fachowym doradztwem w zakresie planowanych robót – m.in. pomaga w wyborze najskuteczniejszych metod przeprowadzenia prac oraz doborze sprzętu właściwego do podniesienia konkretnej masy.

Do kogo skierowana są usługi Stalton?

Stalton swoje usługi kieruje do firm, instytucji i osób prywatnych z województwa dolnośląskiego. Głównym obszarem działalności firmy jest Wrocław, gdzie przy ul. Kleczkowskiej mieści się jej siedziba. Park maszynowy Stalton to dźwig o udźwigu 18 ton i 27-metrowym wysięgniku, na którym wykonywana jest większość robót.